Firma Witkowski zawsze stawiamy na JAKOŚĆ !!!!!

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż inwestycja jaką jest wykonanie ogrodzenia nie jest tania. Dlatego firma Witkowski oferuje Państwu panele ogrodzeniowe, bramy i furtki w bardzo wysokiej jakości i te produkty mają służyć Państwu przez długie lata.

Zaczynając od certyfikowanych elementów składowych ogrodzeń, poprzez profesjonalną kadrę techniczną staramy się zapewnić Państwu jak najwyższą jakość naszych produktów i usług.

Wszystkie nasze ogrodzenia metalowe są zabezpieczane przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe wg normy PN EN ISO 1461 oraz malowane proszkowo farbami poliestrowymi (odporne na warunki atmosferyczne). Udzielamy gwarancji 5-cio letniej na powłokę ogrodzeń metalowych.

Nasz proces technologiczny zapewnia doskonałą jakość. Dzięki temu możemy być pewni naszej gwarancji. Wybrana technologia cynkowania ogniowego i malowania proszkowego daje pewność że warstwa ochronna nie zawiedzie przez długie lata.

Każdy nasz element ogrodzenia jest ocynkowany ogniowo i pomalowany proszkowo, co zapobiega korozji i wpływowi warunków atmosferycznych.

Cynkowanie ogniowe – więcej >

Malowanie proszkowe – więcej >

Kontakt