Panele ogrodzeniowe 3D charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją oraz wysoką estetyką wykonania. Wykonane są z drutów o średnicy 4mm. Panele mają oczka o wymiarach 50×200 mm.

ZASTOSOWANIE

System paneli ogrodzeniowych znajduje zastosowanie w:

  • obiektach użyteczności publicznej
  • fabrykach
  • obiektach prywatnych
  • obiektach sportowych
  • lotniskach
  • terenach wojskowych
  • magazynach

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

Panele ogrodzeniowe 3D poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzenia przed korozją przez wiele lat.
Panele ogrodzeniowe 3D to bardzo uniwersalny sposób na ogrodzenie prywatnej posesji, terenu przemysłowego, magazynu, ogrodu lub parku, boiska, czy też obiektu rekreacyjnego. Są to bardzo trwałe elementy, które umożliwiają doskonałe zabezpieczenie danego terenu. Panele zbudowane są zazwyczaj ze stalowych drutów o różnych średnicach. Ich konstrukcja zawsze wzmocniona jest też przegięciami poziomymi. Grubość drutów przy panelach uzależniona jest od wymaganej wytrzymałości, natomiast ilość przegięć poziomych zależy od wysokości całego panelu. Druty paneli ogrodzeniowych nie mogą być zbyt elastyczne, ponieważ jest to rodzaj ogrodzenia, które z założenia ma być bardzo solidne. Panele ogrodzeniowe są obecnie bardzo popularnym sposobem grodzenia. Ich popularność wynika z bardzo wysokiej trwałości i doskonałej jakości. Każde ogrodzenie wykonane z paneli ogrodzeniowych 3D cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością, co stanowi idealne zabezpieczenie grodzonego terenu. Na rynku materiałów stosowanych przy ogrodzeniach, dostępne są różne typy paneli ogrodzeniowych. Mogą one mieć różny wymiar i kolor. Tak szeroki asortyment pozwala dobrać produkt odpowiedni do potrzeb i wymagań klienta. Panele ogrodzeniowe kupuje się zazwyczaj na sztuki, dopasowując ich ilość do wielkości grodzonego terenu. Do paneli trzeba też dobrać odpowiednie słupki montażowe, które stanowią podstawę całej konstrukcji ogrodzenia i zapewniają jej stabilność. Ponadto w całej konstrukcji ogrodzenia zastosować trzeba też stosowne akcesoria montażowe. Aby panele ogrodzeniowe dobrze spełniały swoją funkcję, muszą być nie tylko solidne, ale również odpowiednio zabezpieczone przed korozją i działaniem różnych, bardzo zmiennych warunków atmosferycznych.  Są to bowiem elementy, które umożliwiają skonstruowanie bezpiecznego ogrodzenia, które jednocześnie wyróżnia się wysoką estetyką.

ZOBACZ TEŻ:

Cynkowanie ogniowe – więcej >

Malowanie proszkowe – więcej >

Kontakt